Nagykövetségi munkatársak:


Dr. Szabó László 
rendkívüli és meghatalmazott nagykövet
Email: ambassador.was@mfa.gov.hu

Dr. Hetesy Zsolt
elsőbeosztott
Tel: (202) 686-5096
Email: zsolt.hetesy@mfa.gov.hu 

Conkov Dorina
nagyköveti személyi asszisztens
Tel: (202) 362-3284 Fax: (202) 966-8135
Email: ambassador.was@mfa.gov.hu

 

POLITIKAI RÉSZLEG


Bacsó Gábor 
tanácsos
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: gbacso@mfa.gov.hu

Ernyei Magor
kongresszusi kapcsolatok
Tel: (202) 362-6730
Email: magor.ernyei@mfa.gov.hu

Gedeon Béla
sajtó és közkapcsolatok
Tel: (202) 362-0321 Fax: (202) 966-8135
Email: bgedeon@mfa.gov.hu 

Juhos Anna
külpolitika
Tel: (202) 362-6730
Email: anna.juhos@mfa.gov.hu

Dr. Koncz Zsófia
külpolitika
Tel: (202) 364-9506 Fax: (202) 966-8135
Email: zsofia.koncz@mfa.gov.hu 

Kocsy Béla
mezőgazdasági és környezetügyi szakdiplomata
Tel: (202) 362-6736
Email: bela.kocsy@mfa.gov.hu 

Mirk Zita
magyar diaszpóra
Tel: (202) 362-6730
Email: zita.mirk@mfa.gov.hu 

Zombori Dóra 
biztonságpolitika és energiapolitika
Tel: (202) 362-6730
Email: dora.zombori@mfa.gov.hu 

Merritt Corrigan
politikai asszisztens
Tel: (202) 362-6730
Email: mcorrigan@mfa.gov.hu

 

KULTURÁLIS ÉS KÖZDIPLOMÁCIAI ÜGYEK


Paplanos Péter 
közdiplomácia
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: peter.paplanos@mfa.gov.hu

Lukonits Éva
sajtó és közdiplomáciai asszisztens
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: elukonits@mfa.gov.hu

Gaál Emese
kulturális ügyek
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: egaal@mfa.gov.hu
 

KONZULI RÉSZLEG


Dr. Varga Mónika 
konzul
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: appointment.was@mfa.gov.hu 

Patai-Szabó Renáta
konzul
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: appointment.was@mfa.gov.hu

Mészárosné Koncz Marianna
konzuli adminisztrátor
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: appointment.was@mfa.gov.hu

 

KERESKEDELMI ÉS KÜLGAZDASÁGI RÉSZLEG


Janzsó Krisztián 
a kereskedelmi és külgazdasági részleg vezetője
Tel: (202) 460-3911 Fax: (202) 966-8135
Email: kjanzso@mfa.gov.hu  

Kun Dávid
külgazdasági attasé
Tel: (202) 460-3911 Fax: (202) 966-8135
Email: david.kun@mfa.gov.hu

Páva Lőrinc
külgazdasági attasé
Tel: (202) 460-3911 Fax: (202) 966-8135
Email: lpava@mfa.gov.hu 

Dr. Szeverényi Ivonn
külgazdasági attasé
Tel: (202) 460-3911 Fax: (202) 966-8135
Email: lszeverenyi@mfa.gov.hu

Mihály Martin
külgazdasági asszisztens
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: mmihaly@mfa.gov.hu

 

GAZDASÁGI ÉS ADMINISZTRATÍV RÉSZLEG


Patai Zoltán 
gazdasági régió igazgatásáért felelős diplomata
Tel: (202) 362-4998 Fax: (202) 966-8135
Email: zpatai@mfa.gov.hu 

Kerék Ákos
gazdasági igazgató
Tel: (202) 362-4998 Fax: (202) 966-8135
Email: akerek@mfa.gov.hu 

Polyák Krisztina
gazdasági ügyintéző
Tel: (202) 362-673
Email: finance.was@mfa.gov.hu

Sárközy-Borbély Anikó
személyi asszisztens
Tel: (202) 362-6730
Email: mission.was@mfa.gov.hu

Fogarasi Anna
személyi asszisztens
Tel: (202) 362-6730 Fax: (202) 966-8135
Email: afogarasi@mfa.gov.hu 

Prekker László
rendszergazda
Tel: (202) 415-0258 Fax: (202) 966-8135
Email: lprekker@mfa.gov.hu 
 

KATONAI ATTASÉHIVATAL


Hess János ezredes
véderő-, katonai és légügyi attasé

Sonkoly Tibor alezredes
véderő-, katonai és légügyi attaséhelyettes
Email: washington@dao.gov.hu